11.01.2017

Rekrutacja na kurs blended: „Marketing szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne”

Wydział Edukacji dla Rynku Pracy ogłasza rekrutację na kurs „Marketing szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne”, realizowany w formie blended w Centrum Szkoleniowym ORE oraz na Platformie Edukacyjnej.

Tytuł

„Marketing szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne”

Wydział Edukacji dla Rynku Pracy

• Technikum
  • Szkoła Policealna

Cel

• upowszechnienie informacji nt. kształcenia zawodowego i ustawicznego
  • podniesienie kompetencji w zakresie marketingu i promocji szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne

• 2017-01-17 – 2017-02-22 – część on-line
  • 2017-01-27 – 2017-01-29 – część stacjonarna - Centrum Szkoleniowe ORE w Sulejówku

Kurs organizowany w Centrum Szkoleniowym ORE oraz na Platformie Edukacyjnej

Zasady uczestnictwa

Rozpoczęcie rekrutacji: 2017-01-11 godz. 10.00

Zakończenie rekrutacji: 2017-01-16 godz. 10.00

Liczba miejsc: 20

1. Uczestnikiem kursu jest osoba, która pozytywnie przeszła proces rekrutacji oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).
  2. Wszystkie formy doskonalenia są bezpłatne.
  3. Koszty dojazdu na szkolenia stacjonarne nie są refundowane przez ORE.
  4. W przypadku kursu on-line wymagane jest:
    • posiadanie konta na Platformie Edukacyjnej ORE,
    • dostęp do komputera wyposażonego w programy do edycji tekstu, tworzenia prezentacji, graficzne oraz multimedialne,
    • dostęp do sieci internetowej.
  5. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu stacjonarnego/on-line z uwzględnieniem tematyki i czasu trwania formy doskonalenia.
  6. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest zaliczenie aktywności określonych w programie danego kursu stacjonarnego/on-line.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do skreślenia uczestnika z listy, który nie bierze czynnego udziału w kursie stacjonarnym/on-line (zgodnie z przyjętym harmonogramem).
  8. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w formie doskonalenia najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem się formy doskonalenia.
  9. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w formie doskonalenia zaproszone są osoby z listy rezerwowej.

Zasady rekrutacji

1. O przyjęciu na daną formę doskonalenia decyduje kolejność zgłoszeń na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego.
  2. W pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia z publicznych szkół, placówek doskonalenia nauczycieli i innych placówek oświatowych
  3. W przypadku wolnych miejsc przyjmowane są zgłoszenia ze szkół niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych oraz z niepublicznych placówek oświatowych.
  4. W przypadku niezrekrutowania odpowiedniej liczby osób przeprowadzana jest rekrutacja uzupełniająca.
  5. Osoby zakwalifikowane na daną formę doskonalenia otrzymują informację na adres e-mail, podany w karcie zgłoszenia, najpóźniej do 7 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.

Bezpłatna forma doskonalenia

Pierwszeństwo w naborze posiadają przedstawiciele PDN

Pobierz program

Osoba do kontaktu