10.11.2016

Rekrutacja na konferencję: „Nowe narzędzia diagnostyczne i materiały metodyczne wspomagające rozpoznawanie zainteresowań zawodowych i predyspozycji zawodowych uczniów” - edycja 2.

Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłasza rekrutację na konferencję „Nowe narzędzia diagnostyczne i materiały metodyczne wspomagające rozpoznawanie zainteresowań zawodowych i predyspozycji zawodowych uczniów”.

Tytuł

• Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Cel

Wsparcie metodyczne doradców zawodowych we wspomaganiu szkół i placówek w realizacji doradztwa edukacyjno-zawodowego.

2016-11-24 – 2016-11-25

POZNAŃ Dokładny adres zostanie podany w późniejszym terminie

Zasady uczestnictwa

Rozpoczęcie rekrutacji: 2016-11-10 godz. 10.00

Zakończenie rekrutacji: 2016-11-22 godz. 10.00

Liczba miejsc: 100

1. Uczestnikiem konferencji/seminarium/warsztatów jest osoba, która pozytywnie przeszła proces rekrutacji oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).
  2. Udział w konferencj/seminarium jest bezpłatny.
  3. Koszty dojazdu na konferencje/seminaria nie są refundowane przez ORE.
  4. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w konferencji/seminarium najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem się formy doskonalenia.
  5. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w konferencji/seminarium zaproszone są osoby z listy rezerwowej.

Zasady rekrutacji

1. O przyjęciu na konferencje/seminarium/warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego.
  2. W pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia z publicznych szkół, placówek doskonalenia nauczycieli i innych placówek oświatowych
  3. W przypadku wolnych miejsc przyjmowane są zgłoszenia ze szkół niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych oraz z niepublicznych placówek oświatowych.
  4. W przypadku niezrekrutowania odpowiedniej liczby osób przeprowadzana jest rekrutacja uzupełniająca.
  5. Osoby zakwalifikowane na daną formę doskonalenia otrzymują informację na adres e-mail, podany w karcie zgłoszenia, najpóźniej do 7 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.

Bezpłatna forma doskonalenia

Nocleg zapewniony będzie w pokojach dwuosobowych (dobór osób do pokoju losowy) dla 80 osób spoza Poznania (decyduje kolejność zgłoszeń).

Pobierz program

Osoby do kontaktu