17.09.2016

Rekrutacja na kurs on-line: „Efektywne zarządzanie czasem przez nauczyciela” - edycja 9.

Wydział Wspierania Kształcenia Zawodowego ogłasza rekrutację na kurs „Efektywne zarządzanie czasem przez nauczyciela”, realizowany w formie on-line na Platformie Edukacyjnej.

Tytuł

„Efektywne zarządzanie czasem przez nauczyciela” - edycja 9.

Wydział Wspierania Kształcenia Zawodowego

Rodzaj formy doskonalenia

kurs on-line

Status

Rekrutacja zakończona

Adresaci

• nauczyciele
Kadra:
  • CKP
  • CKU
  • CKUiP
  • PDN
  • ODDiZ
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  • Technikum
  • Szkoła Policealna
  • Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
  • Biblioteka pedagogiczna

Cel

Biorąc udział w kursie „Zarządzanie czasem przez nauczyciela” uczestnik dowie się, jak w swoim życiu – zarówno zawodowym, jak i prywatnym – wprowadzić zmiany, które poprawią efektywność pracy, przyczynią się do zadowolenia z wykonywania swoich codziennych obowiązków, co z pewnością zostanie szybko zauważone i docenione przez uczniów i współpracowników oraz rodzinę.

2016-10-10 – 2016-12-04

Kurs organizowany na Platformie Edukacyjnej

Zasady uczestnictwa

Rozpoczęcie rekrutacji: 2016-09-19 godz. 08.00

Zakończenie rekrutacji: 2016-10-03 godz. 08.00

Liczba miejsc: 25

1. Uczestnikiem kursu jest osoba, która pozytywnie przeszła proces rekrutacji oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).
  2. Wszystkie formy doskonalenia są bezpłatne.
  3. Koszty dojazdu na szkolenia stacjonarne nie są refundowane przez ORE.
  4. W przypadku kursu on-line wymagane jest:
    • posiadanie konta na Platformie Edukacyjnej,
    • dostęp do komputera wyposażonego w programy do edycji tekstu, tworzenia prezentacji, graficzne oraz multimedialne,
    • dostęp do sieci internetowej.
  5. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu stacjonarnego/on-line z uwzględnieniem tematyki i czasu trwania formy doskonalenia.
  6. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest zaliczenie aktywności określonych w programie danego kursu stacjonarnego/on-line.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do skreślenia uczestnika z listy, który nie bierze czynnego udziału w kursie stacjonarnym/on-line (zgodnie z przyjętym harmonogramem).
  8. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w formie doskonalenia najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem się formy doskonalenia.
  9. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w formie doskonalenia zaproszone są osoby z listy rezerwowej.

Zasady rekrutacji

1. O przyjęciu na daną formę doskonalenia decyduje kolejność zgłoszeń na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego.
  2. W pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia z publicznych szkół, placówek doskonalenia nauczycieli i innych placówek oświatowych
  3. W przypadku wolnych miejsc przyjmowane są zgłoszenia ze szkół niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych oraz z niepublicznych placówek oświatowych.
  4. W przypadku niezrekrutowania odpowiedniej liczby osób przeprowadzana jest rekrutacja uzupełniająca.
  5. Osoby zakwalifikowane na daną formę doskonalenia otrzymują informację na adres e-mail, podany w karcie zgłoszenia, najpóźniej do 7 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.

Bezpłatna forma doskonalenia

Pobierz program