30.03.2016

III Ogólnopolski Konkurs Szkół Mody – „KREACJE-PROWOKACJE” – Radom 2016

8 kwietnia 2016 r. w Radomiu odbędzie się finałowa gala  III Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody – „KREACJE-PROWOKACJE”.

Celem konkursu jest wspieranie i promowanie utalentowanych młodych ludzi, pasjonatów mody, którzy wiążą swoją przyszłość z projektowanie i tworzeniem własnych niepowtarzalnych kolekcji w wybranym sektorze mody:

• odzieżowym,
  • bieliźniarskim,
  • galanteryjnym,
  • kaletniczym,
  • obuwniczym,
  • nakryć głowy.

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilach branży modowej z terenu całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu.

PÓŁFINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SZKÓŁ MODY „KREACJE PROWOKACJE”

W dniu 8.01.2016r. szkolna komisja konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody „KREACJE PROWOKACJE”  spośród 45 kolekcji zgłoszonych do konkursu wybrała 11 projektów, które przeszły do finału konkursu.

GRATULUJEMY:

Gabrieli Kazak z Dębicy, Sarze Pawelec z Sosnowca, Anecie Przydział z Tarnowa, Ewie Poleszczuk z Białegostoku, Marcie Zysk z Wrocławia, Michałowi Butrynowi ze Stalowej Woli, Danielowi Solipiwko z Dąbrowy Górniczej, Zuzannie Olszewskiej z Warszawy, Agacie Banderze z Radomia, Amandzie Karnik z Radomia, Paulinie Puchyrskiej z Krosna

Wybrane kolekcje do finału III Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody „Kreacje Prowokacje”

Lp.

Miasto