02.03.2016

Konferencja: Przemiany w edukacji zawodowej w kontekście relacji szkoła-rynek pracy

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz EduFakty-Uczę Nowocześnie zapraszają na konferencję „Przemiany w edukacji zawodowej w kontekście relacji szkoła - rynek pracy”, która odbędzie się 14 i 15 kwietnia br. w Łodzi.

Wśród dominujących tematów znajdą się m.in. egzaminy zawodowe, doradztwo zawodowe, współpraca na linii szkoła zawodowa - przedsiębiorcy, a także fundusze unijne oraz nowe technologie.
Do udziału w konferencji zostali zaproszeni m.in. minister edukacji, przedstawiciele CKE, a także pracodawcy.
Jak co roku – i tym razem nie zabraknie licznych warsztatów, przygotowanych przez partnerów Konferencji, podczas których uczestnicy zapoznają się z m.in. metodami wykorzystywania nowoczesnych technologii w edukacji zawodowej.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę http://edufakty.pl.

Patronat merytoryczny