01.07.2015

Praktyki studenckie w KOWEZiU

Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej bierze udział w realizacji rządowego programu praktyk studenckich.

Studentów i uczelnie zainteresowane praktykami w KOWEZiU prosimy o odwiedzenie strony: oferty.praca.gov.pl, na której w zakładce Praktyki studenckie zamieszczone są oferty praktyk, w tym naszej placówki.

Zainteresowane uczelnie, chcące pozyskać miejsca praktyk dla swoich studentów w KOWEZiU prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą ofertą miejsc praktyk i nawiązanie kontaktu wskazanego w ofercie.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 844 18 68 wew. 147 oraz wysyłając pytanie na adres mailowy praktyki.koweziu@koweziu.edu.pl

Z zadaniami naszej placówki można zapoznać się na stronie internetowej www.koweziu.edu.pl

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. można uzyskać na stronie bip.kprm